Dowiedz się kim jestem

Fotografia Kamila Galewska


Ktoś powiedział kiedyś, że każda strona internetowa powinna mieć zakładkę „o mnie”, a w niej opis nie tylko zawodowego doświadczenia, ale przede wszystkim kilka słów na temat tego, jacy jesteśmy na co dzień i co lubimy robić. Nie pozostało mi zatem nic innego, jak przygotować dla Ciebie taki opis. Mam nadzieję, że dzięki temu lepiej się poznamy.


Mam na imię Kamila i mieszkam w Zielonej Górze. Sporo czasu spędzam też w Gubinie — mieście, w którym się urodziłam i w którym pracuję na etacie. Jak widać po powyższym zdjęciu, niedługo zostanę mamą. Popołudnia spędzam przede wszystkim na robieniu zdjęć, szydełkowaniu i oglądaniu filmów (mądrzejszych i tych mniej mądrych też 😉 ) Uwielbiam tworzenie różnego rodzaju gadżetów do sesji zdjęciowych takich jak wełniane czapeczki, wianuszki, maskotki, czy łapacze snów. W planach mam też stworzenie huśtawki, którą będzie można zawiesić wśród kwitnących jabłoni lub czereśni. Już wyobrażam sobie zdjęcia, które powstaną w takich okolicznościach…


Podczas sesji staram się stworzyć taką atmosferę, dzięki której każdy czuje się swobodnie. Wiem, że wychowanie małego człowieka to ogromny wysiłek, dlatego podczas robienia zdjęć, zachęcam rodziców do tego, by odpoczęli i wypili smaczną kawę. W tym czasie ja zajmuję się ich maluchem i daję mu do wykonania kilka ciekawych zadań (puszczanie papierowych samolotów, plecenie wianuszków, czy wspólne szukanie kwiatów, to tylko przykłady). Dzięki takim zabawom zdjęcia wychodzą naturalnie i są pełne emocji.


Jednym z moich marzeń jest wykonanie rodzinnej sesji nad naszym polskim morzem. Uważam, że jest to jedno z najpiękniejszych miejsc w Polsce (zimna woda mi kompletnie nie przeszkadza). W mojej głowie widzę już gotowe kadry z rodzinnego puszczania latawców i błogiego ganiania się po piasku. Kto wie? Może kiedyś to Tobą i Twoją rodziną przeprowadzę taką sesję?


Zależy mi na tym, by zdjęcia, które dla Ciebie wykonam, jak najlepiej opowiadały historię Twojego dziecka i Twojej rodziny. Chcę by były maksymalnie dopasowane do Twoich potrzeb. Dlatego zaraz po tym, jak się ze mną umówisz na sesje, zadam Ci kilka pytań. Dzięki nim trochę się poznamy i na samej sesji, Ty i Twoja rodzina będziecie czuli się swobodniej.


Chciałabym, żebyś na sesji potraktowała mnie jak koleżankę, z którą wybierasz się na fotograficzny spacer. Moim zadaniem będzie sprawienie, by w trakcie tego spaceru powstało jak najwięcej dobrych jakościowo pamiątek.


Mam nadzieję, że niedługo się poznamy się osobiście 🙂

Kamila Galewska